კამპანია მოქმედებაში
მსოფლიო მასშტაბით 20-ზე მეტი ქვეყანა ერთად მუშაობს იმისათვის, რომ შექმნას საზოგადოება, რომელიც მილიონზე მეტ ბავშვს მოიცავს ერთი დიდი მისიით - გადაარჩინონ მათი ბებია-ბაბუები.
ლიდერთა დაფა
შეუძლია თუ არა თქვენს ბავშვს და მის სკოლას გახდეს სწრაფი გმირების ერთ-ერთი ლიდერი მსოფლიოში?
ვრცლად
მსოფლიო რეკორდი
გსურთ, თუ არა დაგვეხმაროთ გინესის რეკორდის დამყარებაში?
ვრცლად
საზოგადოების გვერდი
მიიღეთ შთაგონება ჩვეულებრივი ადამიანებისგან, რომელთაც სხვა ადამიანების ცხოვრებაში სასწაული ცვლილები შეაქვთ.
ვრცლად
ელ-წიგნები
მოცემულ ვებ-გვერდზე არის ხუთი ინტერაქტიური ელ. წიგნი, რომელიც ბავშვებს ეხმარება სწრაფი გმირების სასწავლო გზის გავლაში.
ვრცლად
ლიდერთა დაფა
ჩვენს ლიდერების დაფაზე ნაჩვენებია ყველა ის გასაოცარი სკოლა, რომელიც ამ კამპანიაში მონაწილეობს.
ბავშვებმა შეიძლება ხელი შეუწყონ თავიანთ კლასსა და სკოლას ლიდერების დაფაზე უფრო მაღალი პოზიციის დაკავებაში საბაზო ბანაკის ნაწილში თავიანთი მშობლების „სწავლებაში“ ქულების მოპოვებით, ელ. წიგნების შევსებით და ონლაინ თამაშებში საკუთარი რეკორდის მოხსნით. თითოეული ბავშვის ინდივიდუალური ქულები ემატება მათი კლასის და სკოლის ქულებს, ამიტომ მოდით, საქმე დავიწყოთ!
ფილტრი:
ნომერისკოლაქვეყანაქალაქიქულები
1
Brackenfell Primary Cape Town 1332604
2
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1048595
3
SP Wydminy Wydminy 874847
4
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 692856
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 623752
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 577502
7
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 495623
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
9
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 433815
10
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
11
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
12
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 366304
14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284532
15
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 261318
16
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 261264
17
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
18
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
19
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 205092
20
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 199104
21
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
22
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 193964
23
Сарненська гімназія №3 Сарни 193038
24
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 189220
25
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
26
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
27
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 174672
28
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 170049
29
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 168022
30
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164747
31
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 158738
32
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 156166
33
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 153298
34
Przedszkole Nr 27 Chorzów 150562
35
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
36
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 133854
37
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133780
38
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
39
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
40
Escola Joventut Callús 113822
41
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 113186
42
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 108956
43
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
44
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
45
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97922
46
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
47
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
48
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 93910
49
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
50
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92762
51
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 92320
52
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 91023
53
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 90630
54
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
55
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 81976
56
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 79870
57
Bellville Primary School Bellville 79608
58
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
59
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
60
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
61
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 70992
62
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
63
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 69854
64
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 67546
65
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
66
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 64120
67
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
68
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 62766
69
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 62704
70
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 62368
71
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 62323
72
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
73
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 60200
74
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 60000
75
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
76
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
77
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
78
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
79
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
80
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
81
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
82
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 58600
83
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 55554
84
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
85
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
86
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
87
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 53940
88
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 53232
89
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
90
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
91
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 51852
92
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
93
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 51200
94
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
95
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
96
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
97
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49560
98
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
99
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
100
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
101
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
102
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
103
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
104
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
105
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
106
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
107
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
108
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
109
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
110
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43516
111
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
112
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 42700
113
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 42650
114
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
115
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 41566
116
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
117
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
118
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 41324
119
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
120
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 40968
121
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
122
"Saulė" Joniškis 40540
123
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
124
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
125
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
126
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
127
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
128
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
129
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
130
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 39400
131
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
132
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
133
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
134
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
135
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38280
136
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
137
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 38000
138
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
139
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
140
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
141
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
142
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
143
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
144
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
145
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
146
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
147
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
148
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
149
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
150
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
151
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 34207
152
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
153
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
154
Test School Test 33200
155
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
156
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
157
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32340
158
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 32300
159
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
160
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
161
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
162
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
163
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
164
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
165
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
166
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
167
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
168
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
169
DMD Ovi Debrecen 30400
170
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
171
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
172
Kerhólsskóli Borg 30400
173
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
174
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
175
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
176
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
177
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
178
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
179
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
180
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
181
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
182
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
183
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
184
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
185
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
186
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
187
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
188
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
189
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
190
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
191
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
192
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
193
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
194
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
195
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
196
SP Wydminy Grunwaldzka 94 26764
197
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
198
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
199
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
200
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
201
EB de Pombal Pombal 26200
202
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
203
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26000
204
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
205
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
206
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
207
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
208
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25800
209
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
210
Средняя школа 21 Бишкек 25800
211
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
212
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
213
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
214
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
215
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
216
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
217
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
218
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
219
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
220
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
221
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
222
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
223
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
224
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
225
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
226
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
227
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
228
Midgard School Kyiv 25300
229
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25300
230
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
231
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
232
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
233
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
234
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
235
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
236
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
237
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
238
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
239
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 25200
240
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
241
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
242
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
243
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
244
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
245
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
246
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
247
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
248
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
249
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
250
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
251
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
252
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
253
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
254
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
255
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
256
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
257
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
258
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
259
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25100
260
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
261
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
262
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
263
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
264
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
265
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
266
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
267
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
268
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
269
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
270
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
271
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
272
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
273
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
274
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
275
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
276
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
277
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
278
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
279
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
280
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
281
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
282
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
283
Одеський НВК 13 Одеса 25000
284
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
285
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
286
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
287
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
288
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
289
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
290
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
291
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
292
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
293
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
294
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
295
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
296
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
297
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
298
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
299
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
300
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
301
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
302
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
303
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
304
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
305
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
306
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
307
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
308
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
309
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
310
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
311
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
312
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
313
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
314
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
315
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
316
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
317
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
318
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
319
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
320
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
321
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
322
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
323
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
324
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
325
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
326
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
327
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
328
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
329
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
330
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
331
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
332
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
333
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
334
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
335
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
336
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
337
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
338
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
339
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
340
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
341
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
342
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
343
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
344
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
345
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
346
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
347
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
348
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
349
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
350
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
351
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
352
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
353
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
354
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
355
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
356
ZSP Paniówki Paniówki 25000
357
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
358
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
359
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 25000
360
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
361
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
362
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
363
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
364
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
365
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
366
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
367
25000
368
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
369
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
370
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
371
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
372
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
373
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
374
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
375
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
376
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
377
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
378
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
379
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
380
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
381
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
382
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
383
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
384
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
385
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
386
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
387
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
388
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
389
Goose primary Mariehamn 25000
390
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
391
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 25000
392
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
393
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
394
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
395
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
396
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
397
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
398
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
399
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
400
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
401
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
402
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
403
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
404
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
405
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 25000
406
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
407
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
408
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
409
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
410
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
411
Escola L'Espígol Juncosa 25000
412
Kattaskólinn Garðabær 25000
413
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
414
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
415
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
416
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
417
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
418
Гірський НВК с. Гірське 25000
419
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
420
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
421
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
422
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
423
Colegio Almedina Córdoba 25000
424
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
425
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
426
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
427
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
428
C.D Santa María Micaela Granada 25000
429
Materská škola Štrba Štrba 25000
430
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
431
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
432
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
433
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
434
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
435
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
436
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
437
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
438
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
439
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
440
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
441
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
442
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
443
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
444
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
445
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
446
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
447
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
448
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
449
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
450
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
451
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
452
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
453
64 школа Ташкент 25000
454
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
455
Escola Prova 2 Barcelona 25000
456
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
457
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
458
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
459
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
460
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
461
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
462
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
463
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
464
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
465
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
466
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
467
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
468
EB Mamodeiro Aveiro 25000
469
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
470
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
471
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
472
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
473
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
474
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
475
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
476
Березинський НВК пгт Березине 25000
477
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
478
CEIP Puente Real Badajoz 25000
479
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
480
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
481
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
482
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
483
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
484
Henkel škôlka Bratislava 25000
485
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
486
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
487
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
488
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
489
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
490
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
491
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
492
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
493
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
494
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
495
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
496
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
497
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
498
Zssmš Margecany Margecany 25000
499
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
500
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
501
Colégio João Paulo II Braga 25000
502
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
503
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
504
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
505
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
506
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
507
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
508
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
509
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
510
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
511
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
512
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
513
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
514
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
515
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
516
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
517
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
518
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
519
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
520
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
521
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
522
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
523
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
524
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
525
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
526
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
527
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
528
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
529
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
530
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
531
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
532
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
533
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
534
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
535
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
536
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
537
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
538
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
539
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
540
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
541
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
542
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
543
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
544
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
545
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
546
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
547
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
548
Materská škola Zohor Zohor 25000
549
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
550
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
551
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
552
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
553
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
554
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
555
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
556
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
557
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
558
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
559
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
560
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
561
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
562
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
563
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
564
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
565
ZŠ Obyce Obyce 25000
566
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
567
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
568
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
569
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
570
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
571
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
572
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
573
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
574
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
575
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
576
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
577
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
578
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
579
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
580
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
581
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
582
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
583
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
584
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
585
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
586
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
587
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
588
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
589
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
590
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
591
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
592
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
593
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
594
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
595
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
596
Duhova škôlka Bratislava 25000
597
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
598
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
599
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
600
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
601
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
602
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
603
Základná škola Trebišov 25000
604
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
605
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
606
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
607
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
608
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
609
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
610
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
611
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
612
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
613
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
614
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
615
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
616
25000
617
25000
618
Kingsway Park Public School 25000
619
Woodcrest Public School 25000
620
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
621
Заставнівська гімназія Заставна 25000
622
СУ Васил Левски 25000
623
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
624
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
625
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
626
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
627
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
628
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
629
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
630
Lemland International School Lemland 25000
631
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
632
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
633
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
634
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
635
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
636
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
637
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
638
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
639
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
640
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
641
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
642
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
643
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
644
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
645
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
646
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
647
Escola terra Nostra Olost 20400
648
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
649
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
650
Przedszkole nr 52 Lublin 20300
651
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
652
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
653
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
654
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
655
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
656
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20100
657
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
658
Escola Pinyana Alfarràs 20100
659
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
660
Materská škola Žehra 10 20100
661
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
662
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
663
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20100
664
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
665
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
666
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
667
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
668
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
669
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
670
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
671
La Salle San Rafael Madrid 20000
672
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
673
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
674
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
675
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
676
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
677
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
678
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
679
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
680
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
681
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
682
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
683
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
684
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
685
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
686
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
687
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
688
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
689
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
690
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
691
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
692
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
693
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
694
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
695
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
696
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
697
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
698
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
699
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
700
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
701
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
702
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
703
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
704
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
705
CDP: Santo Domingo Granada 20000
706
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
707
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
708
dfg dsfg 20000
709
Základná škola Blatné Blatné 20000
710
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
711
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
712
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
713
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
714
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
715
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
716
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
717
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
718
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
719
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
720
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
721
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
722
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
723
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
724
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
725
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
726
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
727
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
728
tmyschool test 20000
729
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
730
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
731
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
732
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
733
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
734
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
735
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
736
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
737
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
738
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
739
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
740
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
741
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
742
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
743
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
744
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
745
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
746
smyschool test 20000
747
Fountainhead School Surat 20000
748
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
749
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
750
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
751
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
752
Thinkglobal Lviv Львів 20000
753
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
754
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
755
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
756
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
757
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
758
test test 20000
759
test test 20000
760
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
761
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
762
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
763
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
764
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
765
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
766
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
767
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
768
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
769
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
770
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
771
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
772
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
773
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
774
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
775
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
776
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
777
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
778
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
779
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
780
Lučenec 20000
781
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
782
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
783
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
784
Materská škola Žehra 10 20000
785
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
786
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
787
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
788
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
789
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
790
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
791
45 Київ 20000
792
20000
793
20000
794
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20000
795
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
796
Best School Grosswinternheim 20000
797
20000
798
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
799
Algonquin Avenue Public School 20000
800
Ecole Gron Morgan Public School 20000
801
20000
802
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
803
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
804
20000
805
школа №248 Tashkent 20000
806
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
807
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
808
grape bajkalska 22 20000
809
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
810
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
811
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
812
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
813
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
814
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
815
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
816
20000
817
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
818
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
819
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
820
Scoala generala nr 1 București 20000
821
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
822
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
823
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
824
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
825
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
826
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
827
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
828
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
829
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
830
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
831
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
832
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
833
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
834
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
835
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
836
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
837
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
838
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
839
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
840
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
841
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
842
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
843
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
844
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
845
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
846
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
847
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
848
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
849
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
850
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
851
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
852
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
853
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
854
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
855
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
856
Test Name Test Town 20000
857
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
858
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
859
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
860
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
861
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
862
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
863
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
864
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
865
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
866
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
867
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
868
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
869
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
870
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
871
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
872
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
873
the best hight shool Towt 20000
874
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
875
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
876
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
877
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
878
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
879
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
880
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
881
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
882
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
883
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
884
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
885
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
886
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
887
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
888
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
889
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
890
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
891
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
892
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
893
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
894
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
895
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
896
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
897
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
898
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
899
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
900
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
901
Onelink Test School 20000
902
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
903
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
904
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
905
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
906
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
907
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
908
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
909
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
910
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
911
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
912
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
913
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
914
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
915
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
916
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
917
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
918
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
919
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
920
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
921
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
922
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
923
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
924
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
925
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
926
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
927
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
928
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
929
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
930
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
931
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
932
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
933
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
934
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
935
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
936
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
937
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
938
ТЕСТ за училище София 20000
939
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
940
гімназія симоненка львів 20000
941
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
942
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
943
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
944
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
945
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
946
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
947
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
948
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
949
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
950
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
951
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
952
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
953
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
954
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
955
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
956
Základná škola Košice 20000
957
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
958
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
959
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
960
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
961
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
962
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
963
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
964
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
965
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
966
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
967
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
968
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
969
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
970
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
971
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
972
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
973
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
974
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
975
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
976
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
977
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
978
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
979
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
980
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
981
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
982
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
983
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
984
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
985
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
986
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
987
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
988
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
989
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
990
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
991
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
992
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
993
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
994
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
995
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
996
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
997
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
998
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
999
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
1000
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1001
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1002
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1003
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1004
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1005
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1006
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1007
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1008
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
1009
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1010
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1011
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1012
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1013
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1014
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1015
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1016
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1017
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1018
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1019
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1020
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1021
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1022
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1023
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1024
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1025
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1026
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
1027
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1028
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1029
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1030
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
1031
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1032
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1033
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1034
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1035
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1036
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1037
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1038
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1039
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1040
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1041
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1042
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1043
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1044
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1045
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1046
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1047
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1048
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1049
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1050
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1051
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1052
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1053
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1054
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1055
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1056
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1057
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1058
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1059
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1060
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1061
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
1062
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1063
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1064
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1065
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1066
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1067
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1068
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1069
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1070
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1071
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1072
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1073
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1074
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1075
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1076
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1077
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1078
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1079
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1080
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1081
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
1082
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1083
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
1084
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1085
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1086
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1087
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
1088
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
1089
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1090
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1091
Základná škola Ilava 20000
1092
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1093
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
1094
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1095
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1096
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1097
test test 20000
1098
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
1099
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1100
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
1101
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1102
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1103
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1104
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1105
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1106
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1107
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1108
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1109
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1110
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
1111
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1112
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1113
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
1114
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
1115
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1116
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
1117
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1118
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1119
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1120
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1121
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
1122
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1123
Základná škola Bratislava 20000
1124
Materská škola Holčíkovce 20000
1125
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1126
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1127
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1128
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1129
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1130
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1131
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1132
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1133
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1134
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1135
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1136
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1137
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
1138
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1139
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1140
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1141
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1142
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1143
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1144
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1145
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
1146
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1147
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1148
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
1149
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1150
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
1151
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1152
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1153
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1154
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1155
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1156
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
1157
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1158
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1159
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1160
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
1161
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1162
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1163
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1164
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1165
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1166
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1167
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1168
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1169
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1170
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1171
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1172
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1173
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1174
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1175
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1176
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1177
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1178
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1179
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1180
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1181
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1182
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1183
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1184
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1185
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1186
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1187
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1188
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1189
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1190
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1191
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1192
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1193
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1194
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
1195
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1196
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1197
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1198
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1199
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1200
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1201
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1202
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1203
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1204
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1205
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1206
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1207
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1208
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1209
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1210
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1211
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1212
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
1213
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1214
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1215
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1216
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1217
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1218
ЗОШ№3 Рівне 20000
1219
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1220
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1221
2020: Stone House Elliot 20000
1222
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1223
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
1224
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1225
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1226
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1227
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1228
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1229
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1230
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1231
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1232
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1233
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1234
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
1235
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1236
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1237
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1238
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1239
2020: Stone House Elliot 20000
1240
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
1241
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1242
ЗОШ№3 Рівне 20000
1243
Onelink Test School 20000
ნომერისკოლაქვეყანაქალაქიქულები
1
Brackenfell Primary Cape Town 1332604
2
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1048595
3
SP Wydminy Wydminy 874847
4
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 692856
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 623752
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 577502
7
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 495623
8
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
9
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 433815
10
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
11
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
12
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
13
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 366304
14
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284532
15
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 261318
16
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 261264
17
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
18
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
19
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 205092
20
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 199104
21
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
22
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 193964
23
Сарненська гімназія №3 Сарни 193038
24
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 189220
25
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
26
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 181326
27
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 174672
28
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 170049
29
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 168022
30
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164747
31
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 158738
32
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 156166
33
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 153298
34
Przedszkole Nr 27 Chorzów 150562
35
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
36
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 133854
37
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133780
38
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
39
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
40
Escola Joventut Callús 113822
41
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 113186
42
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 108956
43
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
44
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
45
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 97922
46
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
47
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
48
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 93910
49
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
50
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92762
51
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 92320
52
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 91023
53
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 90630
54
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
55
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 81976
56
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 79870
57
Bellville Primary School Bellville 79608
58
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
59
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
60
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
61
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 70992
62
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 70739
63
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 69854
64
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 67546
65
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
66
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 64120
67
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
68
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 62766
69
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 62704
70
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 62368
71
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 62323
72
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
73
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 60200
74
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 60000
75
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
76
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
77
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
78
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
79
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
80
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
81
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
82
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 58600
83
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 55554
84
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
85
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
86
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
87
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 53940
88
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 53232
89
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
90
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
91
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 51852
92
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
93
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 51200
94
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
95
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
96
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
97
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 49560
98
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
99
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
100
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
101
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
102
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
103
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
104
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
105
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
106
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
107
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
108
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
109
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
110
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43516
111
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
112
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 42700
113
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 42650
114
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
115
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 41566
116
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
117
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
118
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 41324
119
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
120
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 40968
121
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
122
"Saulė" Joniškis 40540
123
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
124
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
125
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
126
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
127
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
128
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
129
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
130
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 39400
131
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
132
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
133
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
134
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
135
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38280
136
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
137
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 38000
138
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
139
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
140
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
141
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
142
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
143
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
144
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
145
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
146
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
147
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
148
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
149
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
150
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
151
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 34207
152
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
153
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
154
Test School Test 33200
155
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
156
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
157
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32340
158
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 32300
159
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
160
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
161
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
162
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
163
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
164
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
165
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
166
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
167
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
168
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
169
DMD Ovi Debrecen 30400
170
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
171
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
172
Kerhólsskóli Borg 30400
173
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
174
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
175
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
176
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
177
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
178
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
179
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
180
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
181
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
182
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
183
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
184
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
185
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
186
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
187
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
188
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
189
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
190
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
191
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
192
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
193
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
194
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
195
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
196
SP Wydminy Grunwaldzka 94 26764
197
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
198
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
199
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
200
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
201
EB de Pombal Pombal 26200
202
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
203
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26000
204
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
205
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
206
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
207
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
208
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 25800
209
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
210
Средняя школа 21 Бишкек 25800
211
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
212
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
213
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
214
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
215
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
216
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
217
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
218
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
219
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
220
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
221
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
222
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
223
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
224
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
225
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
226
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
227
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
228
Midgard School Kyiv 25300
229
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25300
230
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
231
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
232
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
233
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
234
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
235
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
236
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
237
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
238
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
239
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 25200
240
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
241
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
242
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
243
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
244
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
245
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
246
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
247
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
248
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
249
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
250
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
251
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
252
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
253
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
254
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
255
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
256
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
257
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
258
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
259
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25100
260
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
261
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
262
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
263
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
264
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
265
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
266
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
267
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
268
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
269
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
270
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
271
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
272
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
273
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
274
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
275
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
276
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
277
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
278
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
279
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
280
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
281
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
282
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
283
Одеський НВК 13 Одеса 25000
284
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
285
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
286
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
287
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
288
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
289
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
290
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
291
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
292
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
293
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
294
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
295
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
296
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
297
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
298
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
299
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
300
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
301
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
302
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
303
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
304
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
305
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
306
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
307
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
308
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
309
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
310
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
311
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
312
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
313
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
314
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
315
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
316
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
317
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
318
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
319
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
320
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
321
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
322
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
323
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
324
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
325
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
326
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
327
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
328
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
329
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
330
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
331
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
332
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
333
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
334
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
335
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
336
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
337
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
338
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
339
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
340
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
341
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
342
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
343
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
344
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
345
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
346
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
347
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
348
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
349
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
350
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
351
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
352
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
353
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
354
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
355
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
356
ZSP Paniówki Paniówki 25000
357
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
358
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
359
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 25000
360
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
361
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
362
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
363
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
364
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
365
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
366
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
367
25000
368
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
369
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
370
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
371
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
372
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
373
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
374
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
375
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
376
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
377
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
378
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
379
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
380
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
381
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
382
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
383
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
384
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
385
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
386
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
387
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
388
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
389
Goose primary Mariehamn 25000
390
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
391
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 25000
392
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
393
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
394
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
395
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
396
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
397
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
398
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
399
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
400
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
401
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
402
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
403
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
404
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
405
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 25000
406
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
407
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
408
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
409
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
410
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
411
Escola L'Espígol Juncosa 25000
412
Kattaskólinn Garðabær 25000
413
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
414
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
415
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
416
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
417
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
418
Гірський НВК с. Гірське 25000
419
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
420
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
421
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
422
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
423
Colegio Almedina Córdoba 25000
424
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
425
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
426
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
427
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
428
C.D Santa María Micaela Granada 25000
429
Materská škola Štrba Štrba 25000
430
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
431
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
432
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
433
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
434
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
435
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
436
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
437
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
438
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
439
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
440
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
441
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
442
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
443
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
444
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
445
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
446
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
447
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
448
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
449
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
450
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
451
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
452
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
453
64 школа Ташкент 25000
454
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
455
Escola Prova 2 Barcelona 25000
456
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
457
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
458
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
459
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
460
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
461
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
462
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
463
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
464
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
465
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
466
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
467
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
468
EB Mamodeiro Aveiro 25000
469
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
470
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
471
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
472
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
473
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
474
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
475
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
476
Березинський НВК пгт Березине 25000
477
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
478
CEIP Puente Real Badajoz 25000
479
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
480
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
481
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
482
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
483
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
484
Henkel škôlka Bratislava 25000
485
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
486
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
487
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
488
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
489
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
490
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
491
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
492
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
493
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
494
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
495
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
496
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
497
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
498
Zssmš Margecany Margecany 25000
499
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
500
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
501
Colégio João Paulo II Braga 25000
502
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
503
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
504
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
505
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
506
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
507
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
508
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
509
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
510
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
511
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
512
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
513
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
514
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
515
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
516
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
517
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
518
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
519
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
520
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
521
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
522
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
523
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
524
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
525
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
526
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
527
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
528
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
529
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
530
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
531
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
532
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
533
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
534
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
535
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
536
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
537
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
538
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
539
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
540
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
541
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
542
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
543
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
544
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
545
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
546
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
547
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
548
Materská škola Zohor Zohor 25000
549
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
550
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
551
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
552
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
553
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
554
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
555
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
556
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
557
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
558
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
559
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
560
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
561
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
562
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
563
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
564
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
565
ZŠ Obyce Obyce 25000
566
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
567
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
568
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
569
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
570
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
571
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
572
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
573
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
574
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
575
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
576
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
577
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
578
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
579
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
580
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
581
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
582
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
583
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
584
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
585
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
586
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
587
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
588
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
589
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
590
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
591
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
592
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
593
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
594
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
595
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
596
Duhova škôlka Bratislava 25000
597
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
598
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
599
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
600
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
601
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
602
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
603
Základná škola Trebišov 25000
604
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
605
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
606
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
607
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
608
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
609
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
610
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
611
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
612
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
613
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
614
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
615
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
616
25000
617
25000
618
Kingsway Park Public School 25000
619
Woodcrest Public School 25000
620
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
621
Заставнівська гімназія Заставна 25000
622
СУ Васил Левски 25000
623
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
624
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
625
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
626
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
627
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
628
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
629
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
630
Lemland International School Lemland 25000
631
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
632
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
633
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
634
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
635
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
636
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
637
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
638
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
639
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
640
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
641
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
642
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
643
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
644
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
645
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
646
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
647
Escola terra Nostra Olost 20400
648
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
649
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
650
Przedszkole nr 52 Lublin 20300
651
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
652
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
653
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
654
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
655
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
656
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20100
657
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
658
Escola Pinyana Alfarràs 20100
659
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
660
Materská škola Žehra 10 20100
661
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
662
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
663
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20100
664
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
665
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
666
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
667
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
668
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
669
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
670
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
671
La Salle San Rafael Madrid 20000
672
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
673
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
674
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
675
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
676
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
677
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
678
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
679
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
680
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
681
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
682
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
683
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
684
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
685
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
686
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
687
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
688
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
689
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
690
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
691
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
692
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
693
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
694
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
695
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
696
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
697
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
698
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
699
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
700
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
701
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
702
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
703
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
704
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
705
CDP: Santo Domingo Granada 20000
706
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
707
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
708
dfg dsfg 20000
709
Základná škola Blatné Blatné 20000
710
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
711
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
712
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
713
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
714
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
715
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
716
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
717
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
718
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
719
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
720
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
721
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
722
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
723
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
724
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
725
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
726
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
727
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
728
tmyschool test 20000
729
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
730
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
731
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
732
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
733
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
734
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
735
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
736
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
737
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
738
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
739
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
740
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
741
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
742
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
743
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
744
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
745
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
746
smyschool test 20000
747
Fountainhead School Surat 20000
748
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
749
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
750
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
751
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
752
Thinkglobal Lviv Львів 20000
753
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
754
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
755
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
756
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
757
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
758
test test 20000
759
test test 20000
760
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
761
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
762
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
763
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
764
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
765
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
766
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
767
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
768
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
769
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
770
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
771
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
772
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
773
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
774
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
775
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
776
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
777
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
778
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
779
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
780
Lučenec 20000
781
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
782
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
783
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
784
Materská škola Žehra 10 20000
785
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
786
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
787
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
788
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
789
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
790
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
791
45 Київ 20000
792
20000
793
20000
794
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20000
795
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
796
Best School Grosswinternheim 20000
797
20000
798
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
799
Algonquin Avenue Public School 20000
800
Ecole Gron Morgan Public School 20000
801
20000
802
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
803
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
804
20000
805
школа №248 Tashkent 20000
806
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
807
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
808
grape bajkalska 22 20000
809
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
810
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
811
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
812
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
813
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
814
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
815
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
816
20000
817
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
818
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
819
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
820
Scoala generala nr 1 București 20000
821
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
822
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
823
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
824
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
825
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
826
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
827
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
828
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
829
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
830
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
831
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
832
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
833
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
834
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
835
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
836
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
837
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
838
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
839
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu