0
0
ლიდერთა დაფა
შეგიძლია იყო მსოფლიოში საუკეთესო სწრაფი გმირი?

დაწინაურდი ლიდერთა დაფაზე ელ. წიგნებისა და ძირითადი ბანაკის განყოფილებებში ქულების შეგროვებით და ონლაინ თამაშებში შენივე რეკორდების გაუმჯობესებით.
ფილტრი:
ნომერიკლასისკოლაქვეყანაქალაქიქულები
1
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 334644
2
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 328806
3
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
4
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 290366
5
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 258798
6
4a SP Wydminy Wydminy 247531
7
3a SP Wydminy Wydminy 246947
8
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
9
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
10
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197809
11
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 194143
12
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 186209
13
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
14
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 182934
15
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 169445
16
3b SP Wydminy Wydminy 165471
17
2-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 159032
18
LOU D EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 138914
19
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 138045
20
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 134716
21
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 132782
22
LOU C EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 128934
23
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 127624
24
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 125659
25
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
26
LOU F EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 118074
27
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
28
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 114767
29
JLouB EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 108774
30
4b SP Wydminy Wydminy 100652
31
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 99309
32
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 98149
33
1 - А клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 95792
34
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 95467
35
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 95319
36
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 91501
37
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
38
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 88203
39
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
40
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 77771
41
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 76581
42
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 75811
43
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 73973
44
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 72811
45
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 72542
46
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 70483
47
6a SP Wydminy Wydminy 69003
48
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 66736
49
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 66732
50
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 65839
51
3 - В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 64830
52
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 63416
53
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 63057
54
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 62883
55
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 60561
56
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 57292
57
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 56456
58
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
59
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
60
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 50981
61
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 50564
62
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 49197
63
1E Гимназия 2 Каракол 47447
64
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 46864
65
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 46603
66
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 46491
67
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 45830
68
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 44068
69
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 41176
70
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 41107
71
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 39292
72
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 37782
73
MB 2,3 - Turma B Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 36148
74
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 35982
75
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35516
76
"Непосидючий 4-Б клас" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 33788
77
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 32793
78
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 32652
79
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
80
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 32567
81
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
82
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
83
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
84
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
85
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 31135
86
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30935
87
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 29538
88
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 29332
89
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 28620
90
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 28432
91
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 28057
92
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 27604
93
4 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 26588
94
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 26532
95
1r A Escola Joventut Callús 26427
96
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
97
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25199
98
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24721
99
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
100
Trzecia A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24088
101
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 23820
102
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
103
3d Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 23572
104
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 23214
105
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 22830
106
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 22786
107
Turma A 1.º/ 4.º Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 22531
108
5a SP Wydminy Wydminy 22452
109
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
110
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 22266
111
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
112
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
113
5B I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 21107
114
1 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 20661
115
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 20409
116
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 20399
117
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20213
118
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 20084
119
4º PS B Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 19410
120
4-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 19200
121
Czwartaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 19016
122
4 а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 18728
123
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 18426
124
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 18060
125
3-Д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 17439
126
3 /4 Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 16580
127
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 16568
128
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 16293
129
5A I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 16230
130
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16201
131
Niedźwiadki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 16179
132
2-Б Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 15986
133
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 15950
134
Νήπια Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 15891
135
Misie Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 15670
136
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 15650
137
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 15560
138
3r Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15560
139
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 15329
140
Допитливі 3 - А Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 15310
141
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 15300
142
3rC Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15232
143
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 14707
144
3r B Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 14469
145
2.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14460
146
4-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 14220
147
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14140
148
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 14000
149
3B IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 13817
150
УВКГ #69 Фатьянова 10 13780
151
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13778
152
6latki II Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 13754
153
2-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 13495
154
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 13136
155
4-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12600
156
1-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12500
157
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
158
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 12090
159
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 12029
160
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 12000
161
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 11986
162
Clasa 3-a B Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 11890
163
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
164
Turma O Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 11758
165
4 клас Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 11740
166
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 11300
167
3.º/4ºBS Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 11232
168
Equip de les formigues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 11200
169
2 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 11100
170
2-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11100
171
Jūratė Bialaglovienė, 3 kl 2021-2022m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 11083
172
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 11000
173
2-а класс СОШ 77 Город Бишкек 11000
174
1 Ж УВКГ #69 Фатьянова 10 11000
175
1-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
176
2-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10900
177
4-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10900
178
Piątaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 10890
179
Clasa I Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 10810
180
СОШ60 Ул Ахунбаева 10800
181
1 Г Гимназия 2 Каракол 10800
182
CLASA PREGATITOARE D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10700
183
2-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10700
184
3.º C Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 10690
185
2 Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10600
186
2-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 10600
187
2-Е Ліцей № 25 Івано- Франківськ 10600
188
3-г УВКГ #69 Фатьянова 10 10500
189
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10400
190
2 б СОШ60 Ул Ахунбаева 10400
191
3 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 10400
192
3-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10400
193
2д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10317
194
3-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
195
1-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
196
Clasa pregătitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10300
197
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10300
198
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
199
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10200
200
ОБЕДИНЕН клас - 1 и 2 клас от ОУ Отец Паисий, Кнежа ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 10200
201
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
202
Clasa a IV a B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10200
203
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
204
3r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 10200
205
УВКГ #69 Фатьянова 10 10200
206
1.б УВКГ #69 Фатьянова 10 10200
207
Втори "Г" - ОУ "Св.П.Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10100
208
1 - Б клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10100
209
2 Б СОШ 77 Город Бишкек 10100
210
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10100
211
3- а класс СОШ 77 Город Бишкек 10100
212
GRUPA FLUTURAȘILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 10100
213
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
214
Grupa mare “D”- Grupa Ștrumfilor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 10100
215
2n Escola Joventut Callús 10100
216
2n B ESCOLA LA FONT MANRESA 10100
217
Motyle Przedszkole nr 62 Warszawa 10100
218
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 10065
219
2б-Щурите отличници ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10000
220
4-А клас Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 10000
221
1r primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
222
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
223
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
224
VI A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
225
1c Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10000
226
GRAAD 3B WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
227
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
228
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
229
GRAAD 3C WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
230
3r de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
231
2n de primària Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 10000
232
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
233
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
234
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
235
4-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
236
VA Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
237
2n de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
238
GRAAD 3A WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
239
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
240
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
241
3 -'з' класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
242
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
243
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
244
III C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
245
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
246
1класс Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 10000
247
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
248
3- "е" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
249
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
250
3-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
251
2-В класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
252
1- д класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
253
3-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
254
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
255
4-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
256
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 10000
257
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
258
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
259
3-"И" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
260
Ciastolinki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 10000
261
PREGĂTITOARE A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
262
1-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
263
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 10000
264
Първи "А" клас Бухалче СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 10000
265
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 10000
266
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
267
3 в УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
268
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
269
1.з класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
270
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
271
Klasa czwarta Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 9500
272
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 9280
273
3rA Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 9180
274
3.o A EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 9159
275
Turma E EB de Pombal Pombal 9000
276
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
277
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 8890
278
Zajączki Przedszkole Nr 27 Chorzów 8840
279
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
280
3. bekkur Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 8770
281
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 8730
282
6 latki I Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 8710
283
2.ºB EB de Louriçal Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 8710
284
4. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8650
285
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
286
1a OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 8600
287
2-б "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 8510
288
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
289
3-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 8201
290
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
291
5b SP Wydminy Wydminy 8070
292
2.B ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 7927
293
2-Б Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 7500
294
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 7100
295
1 клас Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 7000
296
Pszczółki Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 7000
297
Klasy przysposabiające do pracy Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 6400
298
Przedszkole Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 6000
299
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 5900
300
2 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 5900
301
Pillangó Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5800
302
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
303
3.bekkur Fellaskóli Reykjavík 5800
304
Clasa a V_a A Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 5800
305
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5800
306
Τμήμα 2 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5700
307
Clasa a III-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5700
308
4 B primaria IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5700
309
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
310
3.ºD EB de Pombal Pombal 5600
311
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5600
312
2c Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 5500
313
2º Primaria A Colegio Santa María Assumpta Badajoz 5500
314
Ósma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5500
315
Grupa micoperte Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5400
316
Πρωινό τμήμα νηπίων -Προνηπίων Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 5400
317
3-в класс Средняя школа 21 Бишкек 5400
318
Листопад 2021 ЦР Студія Щастя Ужгород 5400
319
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 5400
320
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5400
321
2n ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5300
322
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5300
323
Szóstaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5300
324
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5300
325
Klasa zielona Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 5300
326
Cicle Inicial Escola L'Espígol Juncosa 5300
327
3-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5300
328
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5300
329
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
330
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
331
kl.2b Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 5300
332
1 D Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5200
333
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5200
334
Grupa mica Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 5200
335
2 "Е" УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
336
1-10 кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 5200
337
4 кас Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 5200
338
Grade 3A Swartberg Primary Caledon 5200
339
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
340
Dirmeikienė Birutė, 3 klasė, 2021/2022m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5200
341
1. og 2. bekkur Kerhólsskóli Borg 5200
342
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
343
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
344
Teve DMD Ovi Debrecen 5200
345
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5200
346
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
347
2-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5200
348
1c Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 5200
349
Β ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5200
350
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
351
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
352
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5200
353
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
354
"Współpraca" Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 5100
355
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
356
3-Б Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5100
357
1 б - Работливите пчелички СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 5100
358
3A IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5100
359
klasa 1 Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 5100
360
3 klasė mokytojos Reginos Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5100
361
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
362
Kleksy Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5100
363
1-A ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
364
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
365
1 е класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5100
366
3-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
367
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5100
368
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
369
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 5100
370
4.º D Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5100
371
Turma E Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5100
372
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 5100
373
4-А Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
374
Τμήμα 1 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5100
375
1 класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5100
376
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
377
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 5100
378
1 K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5100
379
Grupa VII Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 5100
380
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5100
381
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
382
Γ' Τάξη 25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 5100
383
Siódma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
384
Grupa mare Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 5100
385
Clasa I C - Buburuzele Vesele Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 5100
386
III B Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 5100
387
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 5100
388
CLASA I D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5100
389
1r ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5100
390
1 Г класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
391
3 А test test 5000
392
Clasa a VIII-a Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 5000
393
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
394
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
395
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
396
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
397
СОШ 77 Город Бишкек 5000
398
3 в СОШ 47 Бишкек 5000
399
1-в класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
400
1- б СОШ 77 Город Бишкек 5000
401
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
402
PITICILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 5000
403
Klasa 3 B Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 5000
404
1-и УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
405
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
406
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
407
3-а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
408
1-В УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
409
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
410
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
411
1 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
412
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
413
1 в УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
414
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
415
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
416
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
417
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
418
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
419
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
420
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
421
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
422
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
423
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
424
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
425
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
426
3 "В" СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
427
1 клас Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 5000
428
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
429
2-"Д" СОШ 77 Город Бишкек 5000
430
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
431
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
432
УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
433
СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
434
3- г класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
435
4-Ж класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
436
Α Β Γ Δ 13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 5000
437
2-г класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
438
3 клас Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 5000
439
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
440
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
441
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
442
1-A класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
443
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
444
3-б класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
445
1-б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 5000
446
2 а СОШ 54 Bishkek. 5000
447
3- б класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
448
4в-класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
449
4-а СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
450
Cultură și civilizație franceza Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
451
Buburuze Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
452
3-А Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 5000
453
1 клас-СЛЪНЦЕ ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 5000
454
2 В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
455
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
456
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
457
УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
458
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
459
СОШ 47 Бишкек 5000
460
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 5000
461
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
462
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
463
4г-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
464
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
465
1 Б 64 школа Ташкент 5000
466
2-"З" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
467
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
468
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
469
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
470
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
471
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 5000
472
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
473
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
474
4"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
475
2 в Гимназия 2 Каракол 5000
476
МОНДЕЛИЙЗ- БЪРЗИ ГЕРОИ 112 МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 5000
477
4 Б СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
478
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
479
4 В Гимназия 2 Каракол 5000
480
3"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
481
3 Д Гимназия 2 Каракол 5000
482
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
483
jaydem GGTutoring of Texas The Woodlands TX 5000
484
СОШ 47 Бишкек 5000
485
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5000
486
GRUPA MARE ,,B”-ALBINUȚELOR Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5000
487
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 5000
488
6a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 5000
489
3 B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
490
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
491
2a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
492
Kreseczki, Plastusie, Pędzelki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5000
493
4t B Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
494
POM-D Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
495
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 5000
496
8-Б Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 5000
497
3.bekkur Kerhólsskóli Borg 5000
498
ART SCHOOL HERO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 5000
499
Doskonali Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
500
2.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
501
6 SP Wydminy Grunwaldzka 94 5000
502
Clasa a2a D Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 5000
503
IV A- Albinutele Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 5000
504
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
505
2 Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 5000
506
4 A IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
507
1d Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5000
508
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 5000
509
4t A Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
510
2-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5000
511
Zajączki Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 5000
512
3ο Τμήμα 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5000
513
4-Б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
514
GRUPA MIJLOCIE ,,GRUPA URSULETILOR" Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 5000
515
Klasa "OA" GANG SŁODZIAKÓW Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 5000
516
Рій "Єдинорожки" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
517
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
518
Siódma A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
519
Рій "Чорні пантери" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
520
Четвърта възрастова група ДГ "Звездица" ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 5000
521
Clasa I D Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 5000
522
Læðurnar Kattaskólinn Garðabær 5000
523
3. Blágresi Vatnsendaskóli Kópavogur 5000
524
Clasa a III-a A Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5000
525
Νήπια και Προνήπια 19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
526
Mare D Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
527
Ambitni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
528
GRUPA MARE B - GRUPA MĂMĂRUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
529
Żabki Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 5000
530
GRUPA MARE A-GRUPA ALBINUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
531
GRUPA URSULEŢILOR GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 5000
532
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 5000
533
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
534
Pregatitoare B Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 5000
535
2 клас КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 5000
536
Бързи герои ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 5000
537
3e Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 5000
538
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 5000
539
СОШ 47 Бишкек 5000
540
GRUPA MARE B - FLUTURASILOR Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 5000
541
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
542
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
543
3-А, "Інтелект України" Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 5000
544
Grupa Fluturasilor Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
545
3 Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 5000
546
a III-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
547
4-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 5000
548
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
549
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
550
3º C JI/EB Cobre Cascais 5000
551
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 5000
552
A2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
553
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
554
3-б 45 Київ 5000
555
Ananasy z 3 b klasy Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 5000
556
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
557
Pb1 EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 5000
558
Clasa a-VII-a Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 5000
559
Cercul de dans modern grupa VI Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
560
CP -IV Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 5000
561
Csipike Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
562
Mare ,,C" Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 5000
563
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
564
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
565
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
566
Clasa V B Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 5000
567
2.º B Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
568
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 5000
569
III d SP Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 5000
570
3-4 класи Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 5000
571
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 5000
572
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
573
2. bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 5000
574
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
575
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
576
Грудень 2021 Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 5000
577
2 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
578
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
579
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
580
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 5000
581
klasa 2a Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 5000
582
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
583
Mrs Johannson Class 2C (2022) Lemland International School Lemland 5000
584
Little Goose Goose primary Mariehamn 5000
585
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
586
5000
587
klasa 3 a Szkoła Podstawowa Wrocław 5000
588
4-В Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5000
589
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
590
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
591
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
592
mokytojos Romos 4 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5000
ნომერიკლასისკოლაქვეყანაქალაქიქულები
1
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 334644
2
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 328806
3
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
4
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 290366
5
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 258798
6
4a SP Wydminy Wydminy 247531
7
3a SP Wydminy Wydminy 246947
8
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
9
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
10
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197809
11
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 194143
12
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 186209
13
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
14
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 182934
15
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 169445
16
3b SP Wydminy Wydminy 165471
17
2-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 159032
18
LOU D EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 138914
19
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 138045
20
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 134716
21
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 132782
22
LOU C EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 128934
23
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 127624
24
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 125659
25
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
26
LOU F EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 118074
27
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
28
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 114767
29
JLouB EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 108774
30
4b SP Wydminy Wydminy 100652
31
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 99309
32
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 98149
33
1 - А клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 95792
34
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 95467
35
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 95319
36
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 91501
37
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
38
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 88203
39
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
40
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 77771
41
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 76581
42
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 75811
43
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 73973
44
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 72811
45
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 72542
46
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 70483
47
6a SP Wydminy Wydminy 69003
48
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 66736
49
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 66732
50
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 65839
51
3 - В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 64830
52
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 63416
53
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 63057
54
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 62883
55
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 60561
56
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 57292
57
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 56456
58
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
59
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
60
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 50981
61
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 50564
62
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 49197
63
1E Гимназия 2 Каракол 47447
64
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 46864
65
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 46603
66
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 46491
67
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 45830
68
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 44068
69
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 41176
70
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 41107
71
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 39292
72
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 37782
73
MB 2,3 - Turma B Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 36148
74
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 35982
75
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35516
76
"Непосидючий 4-Б клас" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 33788
77
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 32793
78
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 32652
79
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
80
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 32567
81
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
82
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
83
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
84
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
85
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 31135
86
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30935
87
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 29538
88
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 29332
89
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 28620
90
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 28432
91
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 28057
92
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 27604
93
4 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 26588
94
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 26532
95
1r A Escola Joventut Callús 26427
96
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
97
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25199
98
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24721
99
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
100
Trzecia A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24088
101
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 23820
102
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
103
3d Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 23572
104
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 23214
105
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 22830
106
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 22786
107
Turma A 1.º/ 4.º Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 22531
108
5a SP Wydminy Wydminy 22452
109
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
110
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 22266
111
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
112
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
113
5B I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 21107
114
1 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 20661
115
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 20409
116
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 20399
117
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20213
118
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 20084
119
4º PS B Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 19410
120
4-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 19200
121
Czwartaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 19016
122
4 а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 18728
123
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 18426
124
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 18060
125
3-Д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 17439
126
3 /4 Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 16580
127
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 16568
128
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 16293
129
5A I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 16230
130
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16201
131
Niedźwiadki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 16179
132
2-Б Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 15986
133
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 15950
134
Νήπια Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 15891
135
Misie Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 15670
136
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 15650
137
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 15560
138
3r Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15560
139
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 15329
140
Допитливі 3 - А Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 15310
141
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 15300
142
3rC Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15232
143
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 14707
144
3r B Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 14469
145
2.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14460
146
4-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 14220
147
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14140
148
Gawliki Wielkie SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 14000
149
3B IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 13817
150
УВКГ #69 Фатьянова 10 13780
151
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 13778
152
6latki II Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 13754
153
2-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 13495
154
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 13136
155
4-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12600
156
1-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12500
157
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 12496
158
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 12090
159
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 12029
160
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 12000
161
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 11986
162
Clasa 3-a B Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 11890
163
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
164
Turma O Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 11758
165
4 клас Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 11740
166
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 11300
167
3.º/4ºBS Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 11232
168
Equip de les formigues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 11200
169
2 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 11100
170
2-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11100
171
Jūratė Bialaglovienė, 3 kl 2021-2022m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 11083
172
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 11000
173
2-а класс СОШ 77 Город Бишкек 11000
174
1 Ж УВКГ #69 Фатьянова 10 11000
175
1-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
176
2-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10900
177
4-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10900
178
Piątaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 10890
179
Clasa I Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 10810
180
СОШ60 Ул Ахунбаева 10800
181
1 Г Гимназия 2 Каракол 10800
182
CLASA PREGATITOARE D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10700
183
2-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10700
184
3.º C Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 10690
185
2 Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10600
186
2-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 10600
187
2-Е Ліцей № 25 Івано- Франківськ 10600
188
3-г УВКГ #69 Фатьянова 10 10500
189
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10400
190
2 б СОШ60 Ул Ахунбаева 10400
191
3 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 10400
192
3-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10400
193
2д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10317
194
3-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
195
1-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
196
Clasa pregătitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10300
197
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10300
198
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
199
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10200
200
ОБЕДИНЕН клас - 1 и 2 клас от ОУ Отец Паисий, Кнежа ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 10200
201
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
202
Clasa a IV a B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10200
203
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
204
3r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 10200
205
УВКГ #69 Фатьянова 10 10200
206
1.б УВКГ #69 Фатьянова 10 10200
207
Втори "Г" - ОУ "Св.П.Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10100
208
1 - Б клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10100
209
2 Б СОШ 77 Город Бишкек 10100
210
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10100
211
3- а класс СОШ 77 Город Бишкек 10100
212
GRUPA FLUTURAȘILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 10100
213
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
214
Grupa mare “D”- Grupa Ștrumfilor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 10100
215
2n Escola Joventut Callús 10100
216
2n B ESCOLA LA FONT MANRESA 10100
217
Motyle Przedszkole nr 62 Warszawa 10100
218
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 10065
219
2б-Щурите отличници ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10000
220
4-А клас Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 10000
221
1r primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
222
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
223
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
224
VI A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
225
1c Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10000
226
GRAAD 3B WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
227
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
228
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
229
GRAAD 3C WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
230
3r de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
231
2n de primària Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 10000
232
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
233
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10000
234
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
235
4-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
236
VA Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
237
2n de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
238
GRAAD 3A WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 10000
239
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
240
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
241
3 -'з' класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
242
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
243
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
244
III C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
245
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
246
1класс Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 10000
247
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
248
3- "е" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
249
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
250
3-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
251
2-В класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
252
1- д класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
253
3-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
254
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
255
4-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
256
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 10000
257
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
258
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
259
3-"И" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
260
Ciastolinki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 10000
261
PREGĂTITOARE A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
262
1-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
263
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 10000
264
Първи "А" клас Бухалче СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 10000
265
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 10000
266
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10000
267
3 в УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
268
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
269
1.з класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
270
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 10000
271
Klasa czwarta Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 9500
272
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 9280
273
3rA Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 9180
274
3.o A EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 9159
275
Turma E EB de Pombal Pombal 9000
276
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
277
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 8890
278
Zajączki Przedszkole Nr 27 Chorzów 8840
279
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
280
3. bekkur Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 8770
281
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 8730
282
6 latki I Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 8710
283
2.ºB EB de Louriçal Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 8710
284
4. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8650
285
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
286
1a OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 8600
287
2-б "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 8510
288
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 8420
289
3-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 8201
290
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
291
5b SP Wydminy Wydminy 8070
292
2.B ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 7927
293
2-Б Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 7500
294
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 7100
295
1 клас Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 7000
296
Pszczółki Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 7000
297
Klasy przysposabiające do pracy Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 6400
298
Przedszkole Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 6000
299
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 5900
300
2 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 5900
301
Pillangó Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5800
302
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
303
3.bekkur Fellaskóli Reykjavík 5800
304
Clasa a V_a A Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 5800
305
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5800
306
Τμήμα 2 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5700
307
Clasa a III-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5700
308
4 B primaria IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5700
309
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
310
3.ºD EB de Pombal Pombal 5600
311
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5600
312
2c Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 5500
313
2º Primaria A Colegio Santa María Assumpta Badajoz 5500
314
Ósma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5500
315
Grupa micoperte Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5400
316
Πρωινό τμήμα νηπίων -Προνηπίων Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 5400
317
3-в класс Средняя школа 21 Бишкек 5400
318
Листопад 2021 ЦР Студія Щастя Ужгород 5400
319
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 5400
320
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5400
321
2n ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5300
322
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5300
323
Szóstaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5300
324
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5300
325
Klasa zielona Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 5300
326
Cicle Inicial Escola L'Espígol Juncosa 5300
327
3-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5300
328
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5300
329
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
330
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
331
kl.2b Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 5300
332
1 D Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5200
333
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5200
334
Grupa mica Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 5200
335
2 "Е" УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
336
1-10 кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 5200
337
4 кас Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 5200
338
Grade 3A Swartberg Primary Caledon 5200
339
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
340
Dirmeikienė Birutė, 3 klasė, 2021/2022m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5200
341
1. og 2. bekkur Kerhólsskóli Borg 5200
342
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
343
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
344
Teve DMD Ovi Debrecen 5200
345
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5200
346
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
347
2-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5200
348
1c Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 5200
349
Β ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5200
350
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
351
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
352
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5200
353
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
354
"Współpraca" Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 5100
355
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
356
3-Б Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5100
357
1 б - Работливите пчелички СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 5100
358
3A IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5100
359
klasa 1 Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 5100
360
3 klasė mokytojos Reginos Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5100
361
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
362
Kleksy Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5100
363
1-A ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
364
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
365
1 е класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5100
366
3-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
367
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5100
368
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
369
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 5100
370
4.º D Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5100
371
Turma E Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5100
372
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 5100
373
4-А Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
374
Τμήμα 1 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5100
375
1 класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5100
376
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
377
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 5100
378
1 K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5100
379
Grupa VII Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 5100
380
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5100
381
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
382
Γ' Τάξη 25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 5100
383
Siódma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
384
Grupa mare Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 5100
385
Clasa I C - Buburuzele Vesele Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 5100
386
III B Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 5100
387
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 5100
388
CLASA I D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5100
389
1r ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5100
390
1 Г класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
391
3 А test test 5000
392
Clasa a VIII-a Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 5000
393
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
394
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
395
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
396
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
397
СОШ 77 Город Бишкек 5000
398
3 в СОШ 47 Бишкек 5000
399
1-в класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
400
1- б СОШ 77 Город Бишкек 5000
401
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
402
PITICILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 5000
403
Klasa 3 B Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 5000
404
1-и УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
405
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
406
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
407
3-а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
408
1-В УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
409
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
410
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
411
1 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
412
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
413
1 в УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
414
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
415
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
416
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
417
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
418
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
419
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5000
420
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
421
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
422
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
423
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
424
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
425
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
426
3 "В" СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
427
1 клас Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 5000
428
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5000
429
2-"Д" СОШ 77 Город Бишкек 5000
430
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
431
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
432
УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
433
СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
434
3- г класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
435
4-Ж класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
436
Α Β Γ Δ 13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 5000
437
2-г класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
438
3 клас Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 5000
439
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
440
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 5000
441
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
442
1-A класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
443
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
444
3-б класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
445
1-б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 5000
446
2 а СОШ 54 Bishkek. 5000
447
3- б класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
448
4в-класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
449
4-а СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
450
Cultură și civilizație franceza Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
451
Buburuze Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
452
3-А Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 5000
453
1 клас-СЛЪНЦЕ ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 5000
454
2 В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
455
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
456
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
457
УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
458
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
459
СОШ 47 Бишкек 5000
460
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 5000
461
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
462
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
463
4г-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
464
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
465
1 Б 64 школа Ташкент 5000
466
2-"З" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
467
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
468
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
469
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
470
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
471
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 5000
472
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
473
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
474
4"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
475
2 в Гимназия 2 Каракол 5000
476
МОНДЕЛИЙЗ- БЪРЗИ ГЕРОИ 112 МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 5000
477
4 Б СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
478
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
479
4 В Гимназия 2 Каракол 5000
480
3"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
481
3 Д Гимназия 2 Каракол 5000
482
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
483
jaydem GGTutoring of Texas The Woodlands TX 5000
484
СОШ 47 Бишкек 5000
485
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5000
486
GRUPA MARE ,,B”-ALBINUȚELOR Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5000
487
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 5000
488
6a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 5000
489
3 B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
490
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
491
2a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
492
Kreseczki, Plastusie, Pędzelki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5000
493
4t B Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
494
POM-D Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
495
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 5000
496
8-Б Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 5000
497
3.bekkur Kerhólsskóli Borg 5000
498
ART SCHOOL HERO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 5000
499
Doskonali Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
500
2.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
501
6 SP Wydminy Grunwaldzka 94 5000
502
Clasa a2a D Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 5000
503
IV A- Albinutele Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 5000
504
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
505
2 Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 5000
506
4 A IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
507
1d Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5000
508
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 5000
509
4t A Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
510
2-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 5000
511
Zajączki Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 5000
512
3ο Τμήμα 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5000
513
4-Б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 5000
514
GRUPA MIJLOCIE ,,GRUPA URSULETILOR" Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 5000
515
Klasa "OA" GANG SŁODZIAKÓW Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 5000
516
Рій "Єдинорожки" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
517
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
518
Siódma A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
519
Рій "Чорні пантери" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
520
Четвърта възрастова група ДГ "Звездица" ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 5000
521
Clasa I D Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 5000
522
Læðurnar Kattaskólinn Garðabær 5000
523
3. Blágresi Vatnsendaskóli Kópavogur 5000
524
Clasa a III-a A Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5000
525
Νήπια και Προνήπια 19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
526
Mare D Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
527
Ambitni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
528
GRUPA MARE B - GRUPA MĂMĂRUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
529
Żabki Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 5000
530
GRUPA MARE A-GRUPA ALBINUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
531
GRUPA URSULEŢILOR GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 5000
532
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 5000
533
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
534
Pregatitoare B Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 5000
535
2 клас КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 5000
536
Бързи герои ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 5000
537
3e Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 5000
538
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 5000
539
СОШ 47 Бишкек 5000
540
GRUPA MARE B - FLUTURASILOR Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 5000
541
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
542
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
543
3-А, "Інтелект України" Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 5000
544
Grupa Fluturasilor Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
545
3 Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 5000
546
a III-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
547
4-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 5000
548
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
549
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
550
3º C JI/EB Cobre Cascais 5000
551
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 5000
552
A2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
553
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
554
3-б 45 Київ 5000
555
Ananasy z 3 b klasy Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 5000
556
1A, 1B, 1C, 1D, 1E Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 5000
557
Pb1 EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 5000
558
Clasa a-VII-a Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 5000
559
Cercul de dans modern grupa VI Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
560
CP -IV Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 5000
561
Csipike Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
562
Mare ,,C" Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 5000
563
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
564
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
565
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
566
Clasa V B Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 5000
567
2.º B Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
568
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 5000
569
III d SP Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 5000
570
3-4 класи Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 5000
571
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 5000
572
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
573
2. bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 5000
574
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
575
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
576
Грудень 2021 Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 5000
577
2 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
578
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
579
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
580
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 5000
581
klasa 2a Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 5000
582
Γ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 5000
583
Mrs Johannson Class 2C (2022) Lemland International School Lemland 5000
584
Little Goose Goose primary Mariehamn 5000
585
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
586
5000
587
klasa 3 a Szkoła Podstawowa Wrocław 5000
588
4-В Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5000
589
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
590
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
591
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
592
mokytojos Romos 4 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5000
ჩაერთეთ

ჩვენ შესახებ

გაიცანით გმირები

კამპანია მოქმედებაში

საზოგადოება

სოციალური ნაწილი
ნივთი ნაყიდია!
მონეტები არასაკმარისია!
კრისტალები არასაკმარისია!
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink Software