0
0
ლიდერთა დაფა
შეგიძლია იყო მსოფლიოში საუკეთესო სწრაფი გმირი?

დაწინაურდი ლიდერთა დაფაზე ელ. წიგნებისა და ძირითადი ბანაკის განყოფილებებში ქულების შეგროვებით და ონლაინ თამაშებში შენივე რეკორდების გაუმჯობესებით.
ფილტრი:
ნომერისკოლაქვეყანაქალაქიქულები
1
Brackenfell Primary Cape Town 1338968
2
SP Wydminy Wydminy 1279370
3
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1107683
4
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 753689
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 720244
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 715857
7
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 715390
8
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 616710
9
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 579316
10
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 471913
11
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
12
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
13
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
14
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
15
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 344764
16
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 316308
17
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 300564
18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284732
19
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
20
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
21
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
22
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
23
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 207184
24
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
25
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 198002
26
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
27
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 191606
28
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 191240
29
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 190890
30
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
31
Przedszkole Nr 27 Chorzów 175626
32
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 175013
33
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 172022
34
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171622
35
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
36
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 165347
37
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
38
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 160886
39
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 156366
40
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 147678
41
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
42
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133780
43
Гимназия 2 Каракол 131494
44
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 129921
45
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 128794
46
Escola Joventut Callús 128262
47
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
48
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
49
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 117562
50
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
51
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 113186
52
УВКГ #69 Фатьянова 10 113011
53
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 112764
54
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
55
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
56
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 105786
57
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 105504
58
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 97636
59
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
60
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 97270
61
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
62
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
63
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92762
64
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 91900
65
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 91023
66
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90152
67
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 86032
68
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
69
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
70
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
71
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
72
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 80572
73
Bellville Primary School Bellville 79608
74
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
75
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
76
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
77
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77240
78
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
79
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
80
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 71689
81
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 71495
82
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 71039
83
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 68160
84
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
85
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 67586
86
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
87
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67144
88
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 66972
89
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
90
СОШ 77 Город Бишкек 62900
91
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
92
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
93
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
94
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
95
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
96
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
97
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
98
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
99
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 58600
100
СОШ60 Ул Ахунбаева 57600
101
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 55340
102
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
103
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 54872
104
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
105
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
106
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
107
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
108
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
109
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
110
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 50496
111
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 50300
112
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
113
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
114
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 48800
115
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 48118
116
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 48053
117
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 47800
118
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
119
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
120
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
121
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
122
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
123
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
124
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 46120
125
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
126
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
127
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 45000
128
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
129
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
130
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
131
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
132
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43716
133
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 43425
134
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
135
Ceip Francisco Valdés Don Benito 42696
136
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 42166
137
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
138
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
139
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
140
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
141
"Saulė" Joniškis 40540
142
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
143
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
144
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
145
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 40200
146
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
147
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
148
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
149
СОШ 47 Бишкек 40000
150
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
151
EB de Pombal Pombal 39200
152
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 38780
153
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
154
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38480
155
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
156
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
157
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
158
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
159
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
160
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
161
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
162
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
163
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 36620
164
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
165
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 36200
166
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
167
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
168
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
169
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35001
170
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
171
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
172
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 35000
173
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
174
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 35000
175
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
176
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
177
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
178
Test School Test 33200
179
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
180
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
181
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32540
182
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 32300
183
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
184
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
185
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
186
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 31656
187
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
188
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
189
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
190
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
191
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 30854
192
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 30820
193
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
194
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 30600
195
Kerhólsskóli Borg 30400
196
DMD Ovi Debrecen 30400
197
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
198
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
199
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
200
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
201
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
202
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
203
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
204
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
205
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
206
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
207
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
208
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
209
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
210
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
211
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
212
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 30000
213
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
214
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
215
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
216
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
217
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
218
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
219
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
220
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 29000
221
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
222
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
223
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 28330
224
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
225
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
226
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
227
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
228
SP Wydminy Grunwaldzka 94 27264
229
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 27000
230
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
231
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26600
232
Fellaskóli Reykjavík 26600
233
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 26600
234
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
235
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
236
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
237
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
238
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
239
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25900
240
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
241
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 25800
242
Средняя школа 21 Бишкек 25800
243
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
244
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25800
245
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
246
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
247
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
248
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
249
Escola L'Espígol Juncosa 25600
250
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
251
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
252
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
253
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25500
254
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
255
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 25500
256
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
257
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
258
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
259
Swartberg Primary Caledon 25400
260
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
261
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 25400
262
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
263
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
264
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
265
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
266
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
267
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
268
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
269
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
270
Midgard School Kyiv 25300
271
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
272
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25300
273
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25300
274
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
275
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
276
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25200
277
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25200
278
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25200
279
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
280
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25200
281
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
282
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
283
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
284
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25200
285
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
286
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
287
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
288
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
289
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
290
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 25200
291
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
292
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
293
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
294
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
295
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
296
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
297
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25100
298
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25100
299
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
300
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
301
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
302
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
303
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
304
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
305
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
306
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
307
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
308
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
309
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
310
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
311
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
312
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25100
313
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25100
314
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
315
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
316
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
317
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
318
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
319
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
320
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
321
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
322
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
323
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
324
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
325
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
326
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
327
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 25000
328
EB Mamodeiro Aveiro 25000
329
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
330
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
331
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
332
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
333
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
334
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
335
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
336
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
337
Materská škola Štrba Štrba 25000
338
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
339
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
340
C.D Santa María Micaela Granada 25000
341
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
342
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
343
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
344
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
345
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
346
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
347
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
348
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
349
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
350
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
351
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
352
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
353
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
354
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
355
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
356
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
357
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
358
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
359
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
360
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
361
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
362
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
363
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
364
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
365
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
366
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
367
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
368
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
369
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
370
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
371
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
372
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
373
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
374
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
375
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
376
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
377
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
378
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
379
Гірський НВК с. Гірське 25000
380
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
381
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
382
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
383
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
384
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
385
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
386
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
387
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
388
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
389
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
390
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
391
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
392
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
393
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
394
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
395
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
396
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
397
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
398
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
399
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
400
Березинський НВК пгт Березине 25000
401
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
402
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
403
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
404
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
405
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
406
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
407
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
408
Escola Prova 2 Barcelona 25000
409
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
410
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
411
64 школа Ташкент 25000
412
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
413
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
414
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
415
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
416
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
417
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
418
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
419
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
420
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
421
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
422
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
423
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
424
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
425
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
426
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
427
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
428
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
429
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
430
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
431
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
432
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
433
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
434
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
435
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
436
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
437
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
438
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
439
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
440
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
441
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
442
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
443
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
444
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
445
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
446
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
447
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
448
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
449
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
450
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
451
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
452
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
453
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
454
Одеський НВК 13 Одеса 25000
455
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
456
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
457
CEIP Puente Real Badajoz 25000
458
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
459
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
460
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
461
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
462
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
463
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
464
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
465
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
466
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
467
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
468
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
469
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
470
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
471
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
472
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
473
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
474
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
475
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
476
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
477
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
478
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
479
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
480
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
481
Colegio Almedina Córdoba 25000
482
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
483
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
484
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
485
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
486
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
487
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
488
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
489
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
490
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
491
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
492
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
493
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
494
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
495
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
496
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
497
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
498
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
499
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
500
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
501
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
502
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
503
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
504
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
505
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
506
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
507
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 25000
508
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
509
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
510
Goose primary Mariehamn 25000
511
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
512
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
513
45 Київ 25000
514
Zssmš Margecany Margecany 25000
515
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
516
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
517
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
518
Henkel škôlka Bratislava 25000
519
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
520
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
521
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
522
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
523
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
524
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
525
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
526
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
527
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
528
ZŠ Obyce Obyce 25000
529
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
530
Materská škola Zohor Zohor 25000
531
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
532
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
533
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
534
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
535
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
536
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
537
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
538
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
539
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
540
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
541
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
542
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
543
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
544
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
545
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
546
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
547
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
548
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
549
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
550
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 25000
551
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
552
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
553
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
554
test test 25000
555
Základná škola Trebišov 25000
556
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
557
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
558
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
559
Duhova škôlka Bratislava 25000
560
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 25000
561
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
562
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 25000
563
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
564
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 25000
565
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
566
Lemland International School Lemland 25000
567
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
568
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 25000
569
СОШ 54 Bishkek. 25000
570
СУ Васил Левски 25000
571
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
572
Woodcrest Public School 25000
573
Kingsway Park Public School 25000
574
25000
575
25000
576
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
577
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
578
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
579
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
580
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
581
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
582
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
583
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
584
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
585
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
586
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
587
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
588
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
589
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 25000
590
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
591
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
592
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 25000
593
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
594
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
595
JI/EB Cobre Cascais 25000
596
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
597
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
598
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
599
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
600
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
601
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
602
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
603
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
604
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
605
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
606
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
607
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 25000
608
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 25000
609
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 25000
610
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
611
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
612
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
613
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
614
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
615
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
616
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
617
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
618
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
619
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
620
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
621
ZSP Paniówki Paniówki 25000
622
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
623
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
624
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
625
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
626
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
627
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
628
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
629
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
630
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
631
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
632
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
633
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
634
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
635
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
636
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
637
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
638
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
639
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
640
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
641
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
642
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
643
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
644
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
645
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
646
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
647
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
648
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
649
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
650
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
651
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
652
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
653
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
654
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
655
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
656
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
657
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
658
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
659
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
660
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
661
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
662
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
663
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
664
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
665
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
666
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
667
Colégio João Paulo II Braga 25000
668
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
669
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
670
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
671
25000
672
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
673
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
674
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
675
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
676
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
677
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
678
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
679
Kattaskólinn Garðabær 25000
680
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
681
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
682
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
683
Заставнівська гімназія Заставна 25000
684
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
685
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
686
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
687
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
688
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
689
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
690
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
691
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
692
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
693
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
694
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
695
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
696
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
697
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
698
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
699
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
700
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
701
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
702
Przedszkole nr 52 Lublin 20400
703
Средняя школа 40 г.Бишкек 20400
704
Escola terra Nostra Olost 20400
705
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
706
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
707
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
708
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
709
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20300
710
26.СУ "Йордан Йовков" София 20200
711
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
712
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
713
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
714
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
715
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20100
716
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
717
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20100
718
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20100
719
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
720
Materská škola Žehra 10 20100
721
Griswold Youth Center Jewett City 20100
722
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
723
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20100
724
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
725
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
726
Escola Pinyana Alfarràs 20100
727
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20100
728
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20100
729
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
730
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
731
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
732
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
733
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
734
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
735
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 20000
736
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
737
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
738
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
739
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
740
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
741
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
742
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
743
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
744
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
745
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
746
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
747
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
748
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
749
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
750
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 20000
751
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
752
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
753
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
754
Základná škola Bratislava 20000
755
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
756
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 20000
757
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
758
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
759
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
760
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
761
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 20000
762
СОШ 21 Бишкек 20000
763
Materská škola Holčíkovce 20000
764
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
765
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
766
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
767
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
768
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 20000
769
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
770
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
771
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
772
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
773
dfg dsfg 20000
774
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
775
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
776
Fountainhead School Surat 20000
777
smyschool test 20000
778
tmyschool test 20000
779
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
780
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
781
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
782
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20000
783
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
784
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
785
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
786
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
787
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
788
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
789
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
790
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
791
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
792
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
793
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
794
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
795
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 53 ORADEA 20000
796
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
797
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
798
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
799
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
800
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
801
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
802
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
803
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
804
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
805
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
806
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
807
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
808
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
809
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
810
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
811
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
812
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
813
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
814
Test Name Test Town 20000
815
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
816
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
817
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
818
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 20000
819
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
820
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 20000
821
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
822
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
823
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
824
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
825
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
826
Scoala Gimnaziala Gala Galaction Mangalia- Gradinita nr7 Mangalia Mangalia 20000
827
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
828
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
829
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
830
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
831
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
832
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
833
Thinkglobal Lviv Львів 20000
834
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
835
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
836
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
837
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
838
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
839
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
840
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
841
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
842
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
843
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 20000
844
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
845
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
846
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
847
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
848
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
849
Základná škola Blatné Blatné 20000
850
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
851
CDP: Santo Domingo Granada 20000
852
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
853
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
854
Onelink Test School 20000
855
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
856
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
857
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
858
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
859
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
860
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
861
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
862
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
863
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
864
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
865
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
866
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
867
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
868
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
869
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
870
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
871
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
872
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
873
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
874
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
875
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
876
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
877
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
878
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
879
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
880
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
881
București, Grădinița ”Licurici” București 20000
882
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
883
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
884
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
885
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
886
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
887
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
888
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
889
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
890
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
891
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
892
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
893
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
894
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
895
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
896
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
897
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
898
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
899
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
900
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
901
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
902
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
903
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
904
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
905
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
906
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
907
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 20000
908
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
909
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
910
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
911
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
912
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
913
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
914
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
915
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
916
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
917
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
918
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
919
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 20000
920
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
921
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
922
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
923
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
924
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
925
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
926
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
927
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
928
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
929
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
930
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
931
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
932
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
933
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
934
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
935
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
936
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
937
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
938
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
939
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
940
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
941
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
942
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
943
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
944
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
945
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
946
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
947
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
948
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
949
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
950
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
951
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
952
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
953
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
954
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
955
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
956
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
957
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
958
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
959
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
960
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
961
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
962
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
963
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
964
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
965
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
966
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
967
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
968
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
969
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
970
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
971
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
972
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
973
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
974
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
975
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
976
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
977
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
978
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
979
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
980
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
981
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
982
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
983
test test 20000
984
Materská škola Žehra 10 20000
985
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
986
Lučenec 20000
987
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
988
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
989
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
990
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
991
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
992
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
993
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
994
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
995
test test 20000
996
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
997
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
998
20000
999
20000
1000
20000
1001
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1002
Best School Grosswinternheim 20000
1003
20000
1004
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
1005
Algonquin Avenue Public School 20000
1006
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1007
20000
1008
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
1009
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1010
школа №248 Tashkent 20000
1011
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1012
20000
1013
Scoala generala nr 1 București 20000
1014
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
1015
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
1016
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
1017
grape bajkalska 22 20000
1018
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
1019
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1020
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
1021
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1022
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1023
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
1024
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1025
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1026
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1027
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1028
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1029
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1030
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1031
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
1032
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1033
Cluj Napoca, Iuliu Hateganu Cluj-Napoca 20000
1034
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1035
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1036
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1037
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1038
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1039
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1040
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1041
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1042
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1043
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1044
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
1045
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1046
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1047
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1048
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1049
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1050
La Salle San Rafael Madrid 20000
1051
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1052
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1053
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1054
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1055
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1056
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1057
the best hight shool Towt 20000
1058
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1059
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1060
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1061
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1062
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
1063
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1064
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1065
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1066
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1067
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1068
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1069
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
1070
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1071
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1072
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1073
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1074
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
1075
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
1076
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1077
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1078
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
1079
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1080
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1081
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1082
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1083
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1084
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1085
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1086
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1087
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1088
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1089
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1090
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1091
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
1092
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1093
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1094
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1095
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1096
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1097
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1098
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1099
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1100
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1101
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1102
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1103
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1104
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1105
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1106
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1107
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1108
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
1109
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1110
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1111
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1112
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1113
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1114
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1115
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1116
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1117
гімназія симоненка львів 20000
1118
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1119
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1120
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1121
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1122
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1123
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1124
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1125
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1126
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
1127
Základná škola Košice 20000
1128
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1129
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1130
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1131
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1132
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1133
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1134
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1135
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1136
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1137
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1138
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1139
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1140
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1141
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1142
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1143
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1144
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1145
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1146
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1147
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1148
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
1149
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1150
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1151
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1152
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1153
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1154
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1155
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1156
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1157
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1158
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1159
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1160
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1161
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
1162
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1163
Základná škola Ilava 20000
1164
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1165
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1166
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1167
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1168
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
1169
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1170
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1171
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1172
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1173
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1174
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1175
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1176
2020: Stone House Elliot 20000
1177
ЗОШ№3 Рівне 20000
1178
2020: Stone House Elliot 20000
1179
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1180
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1181
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1182
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1183
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1184
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1185
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1186
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1187
ЗОШ№3 Рівне 20000
1188
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1189
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1190
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
1191
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
1192
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
1193
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1194
test test 20000
1195
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
1196
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1197
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1198
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 20000
1199
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1200
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1201
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1202
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1203
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1204
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1205
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1206
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1207
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1208
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1209
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1210
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1211
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1212
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1213
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1214
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1215
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1216
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1217
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1218
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1219
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1220
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1221
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
1222
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1223
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1224
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1225
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1226
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1227
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1228
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1229
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1230
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1231
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1232
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1233
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1234
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1235
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1236
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1237
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1238
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1239
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1240
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1241
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1242
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1243
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
1244
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1245
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1246
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1247
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1248
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1249
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1250
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1251
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1252
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1253
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1254
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1255
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1256
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1257
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1258
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1259
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1260
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1261
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1262
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1263
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1264
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
1265
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1266
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1267
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1268
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1269
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
1270
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1271
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1272
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1273
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1274
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1275
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1276
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1277
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1278
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1279
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1280
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1281
Onelink Test School 20000
1282
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1283
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1284
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1285
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1286
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1287
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1288
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1289
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1290
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1291
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1292
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1293
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1294
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1295
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1296
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1297
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1298
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1299
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
1300
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1301
ТЕСТ за училище София 20000
1302
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1303
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1304
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1305
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1306
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1307
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1308
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1309
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1310
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1311
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
ნომერისკოლაქვეყანაქალაქიქულები
1
Brackenfell Primary Cape Town 1338968
2
SP Wydminy Wydminy 1279370
3
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 1107683
4
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 753689
5
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 720244
6
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 715857
7
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 715390
8
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 616710
9
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 579316
10
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 471913
11
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 439598
12
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 428453
13
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 426604
14
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 412918
15
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 344764
16
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 316308
17
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 300564
18
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284732
19
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
20
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 261068
21
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 249954
22
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
23
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 207184
24
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
25
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 198002
26
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194756
27
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 191606
28
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 191240
29
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 190890
30
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 183742
31
Przedszkole Nr 27 Chorzów 175626
32
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 175013
33
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 172022
34
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171622
35
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
36
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 165347
37
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
38
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 160886
39
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 156366
40
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 147678
41
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 142032
42
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133780
43
Гимназия 2 Каракол 131494
44
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 129921
45
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 128794
46
Escola Joventut Callús 128262
47
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
48
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
49
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 117562
50
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
51
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 113186
52
УВКГ #69 Фатьянова 10 113011
53
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 112764
54
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 108466
55
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 107982
56
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 105786
57
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 105504
58
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 97636
59
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
60
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 97270
61
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
62
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 93584
63
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 92762
64
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 91900
65
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 91023
66
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90152
67
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 86032
68
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
69
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
70
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
71
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
72
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 80572
73
Bellville Primary School Bellville 79608
74
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
75
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
76
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
77
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77240
78
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
79
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
80
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 71689
81
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 71495
82
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 71039
83
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 68160
84
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
85
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 67586
86
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 67370
87
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67144
88
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 66972
89
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 63778
90
СОШ 77 Город Бишкек 62900
91
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
92
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
93
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 60000
94
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
95
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
96
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
97
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
98
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 59180
99
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 58600
100
СОШ60 Ул Ахунбаева 57600
101
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 55340
102
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
103
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 54872
104
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 54520
105
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 54000
106
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53020
107
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
108
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51369
109
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 51115
110
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 50496
111
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 50300
112
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
113
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
114
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 48800
115
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 48118
116
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 48053
117
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 47800
118
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
119
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
120
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
121
Közép Utcai Óvoda Debrecen 46800
122
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 46782
123
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
124
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 46120
125
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
126
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
127
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 45000
128
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 44800
129
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 44790
130
Bucuresti, Grădinița Alice București 44220
131
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
132
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 43716
133
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 43425
134
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 43190
135
Ceip Francisco Valdés Don Benito 42696
136
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 42166
137
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 42004
138
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
139
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 41300
140
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
141
"Saulė" Joniškis 40540
142
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 40400
143
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
144
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 40200
145
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 40200
146
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
147
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 40130
148
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 40000
149
СОШ 47 Бишкек 40000
150
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
151
EB de Pombal Pombal 39200
152
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 38780
153
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38621
154
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38480
155
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
156
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
157
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
158
ZŠ Mierová 46 Bratislava 37961
159
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 37860
160
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
161
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
162
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
163
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 36620
164
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
165
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 36200
166
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
167
Przedszkole nr 62 Warszawa 35300
168
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
169
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35001
170
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
171
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
172
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 35000
173
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
174
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 35000
175
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 34757
176
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
177
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
178
Test School Test 33200
179
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 33184
180
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
181
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32540
182
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 32300
183
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
184
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
185
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
186
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 31656
187
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
188
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
189
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31040
190
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 30870
191
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 30854
192
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 30820
193
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
194
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 30600
195
Kerhólsskóli Borg 30400
196
DMD Ovi Debrecen 30400
197
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
198
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
199
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 30400
200
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
201
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 30200
202
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30200
203
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
204
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
205
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
206
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
207
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
208
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
209
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
210
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
211
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
212
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 30000
213
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
214
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
215
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
216
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
217
MŠ Osloboditeľov Humenné 29170
218
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
219
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 29040
220
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 29000
221
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28740
222
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
223
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 28330
224
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 28250
225
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
226
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
227
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
228
SP Wydminy Grunwaldzka 94 27264
229
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 27000
230
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
231
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26600
232
Fellaskóli Reykjavík 26600
233
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 26600
234
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 26400
235
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
236
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
237
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
238
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26000
239
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25900
240
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
241
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 25800
242
Средняя школа 21 Бишкек 25800
243
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
244
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25800
245
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25800
246
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
247
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
248
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
249
Escola L'Espígol Juncosa 25600
250
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
251
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
252
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
253
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25500
254
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
255
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 25500
256
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
257
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
258
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
259
Swartberg Primary Caledon 25400
260
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 25400
261
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 25400
262
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
263
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
264
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
265
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
266
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
267
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
268
CEIP MIRAMAR San Fernando 25300
269
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25300
270
Midgard School Kyiv 25300
271
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25300
272
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25300
273
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25300
274
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
275
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
276
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25200
277
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25200
278
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25200
279
EB Cruz de Argola Guimarães 25200
280
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25200
281
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
282
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25200
283
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
284
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25200
285
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
286
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
287
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
288
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
289
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
290
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 25200
291
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
292
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
293
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
294
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
295
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25100
296
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
297
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25100
298
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25100
299
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25100
300
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
301
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25100
302
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25100
303
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
304
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
305
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
306
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
307
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
308
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 25100
309
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
310
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25100
311
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
312
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25100
313
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25100
314
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25100
315
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
316
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
317
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
318
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
319
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
320
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
321
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
322
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
323
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
324
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
325
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
326
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
327
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 25000
328
EB Mamodeiro Aveiro 25000
329
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
330
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
331
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
332
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
333
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
334
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
335
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
336
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
337
Materská škola Štrba Štrba 25000
338
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
339
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
340
C.D Santa María Micaela Granada 25000
341
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
342
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
343
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
344
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
345
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
346
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
347
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
348
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
349
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
350
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
351
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
352
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
353
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
354
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
355
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
356
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
357
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
358
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
359
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
360
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
361
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
362
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
363
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
364
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
365
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
366
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
367
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
368
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
369
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
370
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
371
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
372
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
373
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
374
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
375
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
376
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
377
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
378
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
379
Гірський НВК с. Гірське 25000
380
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
381
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
382
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
383
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
384
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
385
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
386
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
387
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
388
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
389
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
390
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
391
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
392
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
393
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
394
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
395
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
396
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
397
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
398
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
399
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
400
Березинський НВК пгт Березине 25000
401
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
402
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
403
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
404
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
405
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
406
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
407
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
408
Escola Prova 2 Barcelona 25000
409
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
410
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
411
64 школа Ташкент 25000
412
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
413
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
414
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
415
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
416
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
417
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
418
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
419
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
420
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
421
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
422
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
423
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
424
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
425
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
426
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
427
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
428
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
429
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
430
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
431
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
432
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
433
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
434
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
435
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
436
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
437
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
438
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
439
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
440
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
441
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
442
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
443
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
444
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
445
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
446
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
447
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
448
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
449
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
450
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
451
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
452
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
453
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
454
Одеський НВК 13 Одеса 25000
455
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
456
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
457
CEIP Puente Real Badajoz 25000
458
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
459
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
460
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
461
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
462
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
463
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
464
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
465
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
466
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
467
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
468
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
469
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
470
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
471
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
472
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
473
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
474
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
475
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
476
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
477
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
478
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
479
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
480
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
481
Colegio Almedina Córdoba 25000
482
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
483
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
484
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
485
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
486
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
487
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
488
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
489
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
490
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
491
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
492
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
493
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
494
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
495
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
496
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
497
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
498
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
499
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
500
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
501
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
502
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
503
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
504
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
505
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
506
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
507
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 25000
508
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
509
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
510
Goose primary Mariehamn 25000
511
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
512
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
513
45 Київ 25000
514
Zssmš Margecany Margecany 25000
515
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
516
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
517
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
518
Henkel škôlka Bratislava 25000
519
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
520
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
521
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
522
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
523
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
524
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
525
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
526
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
527
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
528
ZŠ Obyce Obyce 25000
529
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
530
Materská škola Zohor Zohor 25000
531
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
532
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
533
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
534
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
535
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
536
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
537
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
538
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
539
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
540
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
541
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
542
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
543
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
544
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
545
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
546
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
547
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
548
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
549
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
550
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 25000
551
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
552
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
553
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
554
test test 25000
555
Základná škola Trebišov 25000
556
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
557
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
558
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
559
Duhova škôlka Bratislava 25000
560
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 25000
561
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
562
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 25000
563
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
564
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 25000
565
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
566
Lemland International School Lemland 25000
567
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
568
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 25000
569
СОШ 54 Bishkek. 25000
570
СУ Васил Левски 25000
571
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
572
Woodcrest Public School 25000
573
Kingsway Park Public School 25000
574
25000
575
25000
576
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
577
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
578
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
579
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
580
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
581
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
582
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
583
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
584
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
585
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
586
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
587
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
588
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
589
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 25000
590
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
591
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
592
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 25000
593
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
594
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
595
JI/EB Cobre Cascais 25000
596
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
597
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
598
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
599
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
600
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
601
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
602
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
603
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
604
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
605
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
606
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
607
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 25000
608
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 25000
609
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 25000
610
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
611
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
612
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 25000
613
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
614
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
615
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
616
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
617
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
618
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
619
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
620
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
621
ZSP Paniówki Paniówki 25000
622
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
623
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
624
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
625
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
626
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
627
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
628
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
629
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
630
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
631
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
632
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
633
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
634
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
635
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
636
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
637
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
638
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
639
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
640
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
641
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
642
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
643
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
644
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
645
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
646
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
647
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
648
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
649
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
650
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
651
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
652
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
653
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
654
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
655
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
656
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
657
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
658
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
659
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 25000
660
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
661
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25000
662
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
663
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
664
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
665
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
666
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
667
Colégio João Paulo II Braga 25000
668
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
669
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
670
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
671
25000
672
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
673
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
674
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
675
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
676
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
677
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
678
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
679
Kattaskólinn Garðabær 25000
680
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
681
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
682
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
683
Заставнівська гімназія Заставна 25000
684
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
685
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
686
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
687
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
688
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
689
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
690
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
691
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
692
Vatnsendaskóli Kópavogur 25000
693
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
694
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
695
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
696
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
697
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
698
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
699
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
700
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
701
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
702
Przedszkole nr 52 Lublin 20400
703
Средняя школа 40 г.Бишкек 20400
704
Escola terra Nostra Olost 20400
705
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
706
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
707
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
708
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20300
709
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20300
710
26.СУ "Йордан Йовков" София 20200
711
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
712
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20200
713
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
714
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
715
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20100
716
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20100
717
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20100
718
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20100
719
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20100
720
Materská škola Žehra 10 20100
721
Griswold Youth Center Jewett City 20100
722
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
723
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20100
724
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
725
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
726
Escola Pinyana Alfarràs 20100
727
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20100
728
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20100
729
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20100
730
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
731
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
732
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
733
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
734
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
735
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 20000
736
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
737
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
738
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
739
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
740
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
741
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
742
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
743
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
744
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
745
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
746
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
747
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
748
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
749
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
750
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 20000